Кошик порожній

Введіть ваш запит для початку пошуку.

Останні новини:

Колекція 19 представлена на сайті
30.11.2017

Розміщена весільна колекція 2018 року під номером 19. Як завжди якісно, цікаво і за помірною ціною. При виготовленні суконь не використовується клей - все пришито.

Колекція 18 представлена на сайті
17.02.2017

Розміщена весільна колекція 2017 року під номером 18. Якісні сукні за доступною ціною. Знято обмеження на мінімальне замовлення. Єдина ціна відображається і на оптові і на роздрібні замовлення.

Колекція 17 представлена на сайті
04.01.2017

Розміщена весільна колекція 2017 року під номером 17. Знято обмеження на мінімальне замовлення. Єдина ціна відображається і на оптові і на роздрібні замовлення.

Всі новини >>

Курс валют

1 у.о. = уточнять грн

Соціальні мережі

Одяг для запрошених

Про весільне свято всі знають не з чуток - кожна людина хоч раз у житті в тій або іншій якості присутній на весіллі і хоч раз у житті стикався з проблемою вибору одягу, що відповідає даному святу. Між тим, після того, як гості дали позитивну відповідь на запрошення, їм потрібно заздалегідь продумати свій наряд, може бути, навіть доведеться щось купувати або шити на замовлення.

Зупинимося на деяких правила, яких слід дотримуватися запрошеним.

Основна вимога до туалетів гостей на весіллі - це відповідність наряду часу і рівня прийому. Іноді в запрошенні обумовлюють форму одягу, і тоді виконання цієї вимоги стає обов'язковим.

На банкеті, який проходить в денний час ("А-ля фуршет" або "Коктейль"), запрошені пані надягають сукня-костюм, костюм, "плаття для коктейлю". Взуття підбирається в залежності від туалету: до костюма з вовни підійдуть шкіряні туфлі, до оксамитового поряд - замшеві, а до шовкової - лаковане взуття. На таких прийомах сукня доречно доповнити невеликий капелюшком. Чоловікам етикет наказує костюм - однотонний або в смужку.