Кошик порожній

Введіть ваш запит для початку пошуку.

Останні новини:

Колекція 18 представлена на сайті
17.02.2017

Розміщена весільна колекція 2017 року під номером 18. Якісні сукні за доступною ціною. Знято обмеження на мінімальне замовлення. Єдина ціна відображається і на оптові і на роздрібні замовлення.

Колекція 17 представлена на сайті
04.01.2017

Розміщена весільна колекція 2017 року під номером 17. Знято обмеження на мінімальне замовлення. Єдина ціна відображається і на оптові і на роздрібні замовлення.

Доданий каталог дитячих суконь 2017
03.10.2016

Розміщений оптовий каталог дитячих святкових суконь 2017. В каталог увійшло більш ніж 90 моделей.

Всі новини >>

Курс валют

1 у.о. = уточнять грн

Соціальні мережі

Купити весільну сукню Красноармійськ.

Як купити весільну сукню у Красноармійську?  

Виберіть модель з розділу: каталоги весільних суконь, у даному розділі ви зможете побачити весільні сукні фото і ціни на весільні сукні, вкажіть у якому розмірі і кольорі здійснювати пошиття і переходьте до оформлення замовлення. При оформленні замовлення заповніть таблицю, де вкажіть Ваші дані: П.І.Б, місто, номер телефону, по якому ми зможемо зв'язатися з Вами і e-mail. Далі виберіть зручну транспортну компанію в якій Ви будете отримувати готове замовлення і найближче до Вас відділення цієї компанії. Введіть код з картинки і натисніть кнопку "відправити замовлення" протягом 24 годин ми зв'яжемося з Вами і обговоримо деталі.

Пошиття весільнї сукні після отримання передоплати займає 7-10 робочих днів. (враховуються лише робочі дні - вихідні та релігійні свята ми не працюємо). Після готовності весільні сукні відправляються обраною транспортною компанією на зазначене відділення. Після чого повідомляємо Вам номер відправлення та дату прибуття вантажу.

 Весільні сукні у Красноармійську Ви зможете отримати вже через 2-3 дні після відправки.

 Таким чином, ми можемо запропонувати Вам кращі ціни і відмінну якість на весільні сукні в Україні так як є виробниками та працюємо безпосередньо з нашими клієнтами.

Великий вибір весільних суконь і їх різноманітність не залишить байдужою жодну наречену.

 Якщо у Вас виникають питання по замовленнях, достаці або оплаті ми з задоволенням на них відповімо. Як з нами зв'язатися Ви зможете побачити, перейшовши на сторінку "Контакти"