Кошик порожній

Введіть ваш запит для початку пошуку.

Останні новини:

Колекція 24 представлена на сайті
27.11.2019

Весільні сукні колекції 2020 року під номером 24.

Колекція 23 представлена на сайті
27.11.2019

Вишукані весільні сукні колекції 2020 року під номером 23.

Колекція 22 представлена на сайті
17.11.2018

Недорогі весільні сукні колекції 2019 року під номером 22.

Всі новини >>

Курс валют

1 у.о. = 1$ США оплата в грн

Соціальні мережі

Купити весільну сукню Кременчук.

Як купити весільну сукню у Кременчук?  

Виберіть модель з розділу: каталоги весільних суконь, у даному розділі ви зможете побачити весільні сукні фото і ціни на весільні сукні, вкажіть у якому розмірі і кольорі здійснювати пошиття і переходьте до оформлення замовлення. При оформленні замовлення заповніть таблицю, де вкажіть Ваші дані: П.І.Б, місто, номер телефону, по якому ми зможемо зв'язатися з Вами і e-mail. Далі виберіть зручну транспортну компанію в якій Ви будете отримувати готове замовлення і найближче до Вас відділення цієї компанії. Введіть код з картинки і натисніть кнопку "відправити замовлення" протягом 24 годин ми зв'яжемося з Вами і обговоримо деталі.

Пошиття весільнї сукні після отримання передоплати займає 7-10 робочих днів. (враховуються лише робочі дні - вихідні та релігійні свята ми не працюємо). Після готовності весільні сукні відправляються обраною транспортною компанією на зазначене відділення. Після чого повідомляємо Вам номер відправлення та дату прибуття вантажу.

 Весільні сукні у Кременчук Ви зможете отримати вже через 2-3 дні після відправки.

 Таким чином, ми можемо запропонувати Вам кращі ціни і відмінну якість на весільні сукні в Україні так як є виробниками та працюємо безпосередньо з нашими клієнтами.

Великий вибір весільних суконь і їх різноманітність не залишить байдужою жодну наречену.

 Якщо у Вас виникають питання по замовленнях, достаці або оплаті ми з задоволенням на них відповімо. Як з нами зв'язатися Ви зможете побачити, перейшовши на сторінку "Контакти"